Komfortowe i przyjazne środowisku ogrzewanie Twojego domu

Pompy ciepła powietrze woda Gree to nowoczesne i energooszczędne źródło ciepła, które znajduje zastosowanie w domach i budynkach modernizowanych. To najtańszy i najbardziej ekologiczny sposób ogrzewania budynków i wody użytkowej.

Pompy ciepła Versati III od Gree

Czysta energia i energooszczędność

Pompy ciepła powietrze woda to jedno z najbardziej ekologicznych i energooszczędnych rozwiązań ogrzewania budynków. Nie generują żadnych zanieczyszczeń ani spalin. Naturalne ciepło czerpią głównie z otoczenia. Stosując pompy ciepła Gree realnie wpływasz na poprawę jakości powietrza!

Pompa ciepła powietrze woda Gree to także rekordowa energooszczędność. Ciepło ze środowiska jest całkowicie bezpłatne, a jedynym kosztem eksploatacji jest energia elektryczna używana do pracy pompy ciepła.

Szerokie opcje sterowania

Pompy ciepła Gree oferują wiele możliwości sterowania. Użytkownik ma możliwość ustawienia temperatury wody obiegowej, zadanej wartości temperatury pokojowej lub sterowanie za pomocą termostatu pokojowego.

Inteligentny sterownik posiada standardowo moduł Wi-Fi, który umożliwia zdalne sterowanie pompą ciepła z poziomu aplikacji. Ponadto istnieje możliwość połączenia pompy ciepła z systemem inteligentnego zarządzania budynkiem BMS. Jedną z kluczowych funkcji sterownika jest sterowanie pogodowe.

Fotowoltaika i wysoka efektywność pracy

Dodatkowym atutem zasilanych energią elektryczną pomp ciepła powietrze-woda jest możliwość połączenia ich z instalacją fotowoltaiczną. Pozwala to w tani i ekologiczny sposób uzyskać energię elektryczną z bezpłatnej energii słonecznej. Dzięki temu pompa ciepła staje się jeszcze bardziej efektywna, energooszczędna i przyjazna środowisku.

Pompy ciepła Versati III charakteryzują się najwyższą klasą efektywności energetycznej A+++.

Optymalna temperatura przez cały rok

Pompa ciepła to wielofunkcyjne urządzenie, które gwarantuje wydajne ogrzewanie domu zimą oraz chłodzenie latem.

Pompy ciepła powietrze-woda są w stanie efektywnie ogrzewać budynek przy temperaturach zewnętrznych nawet do -25°C i chłodzić przy temperaturach zewnętrznych w przedziale od 10°C do 48°C.

Pompy ciepła powietrze woda

W naszej ofercie znajdziesz nowoczesne pompy ciepła powietrze-woda Versati III. Trzecia generacja tych urządzeń to unowocześniona konstrukcja, jeszcze lepsze parametry pracy, energooszczędność i najwyższa wydajność. Oferujemy pompy ciepła SPLIT i MONOBLOK.

Chcesz zamówić klimatyzator
do mieszkania marki Gree?
Potrzebujesz bespłatnej kalkulacji?
Skontaktuj się z nami!