Innowacyjne GMV

Systemy GMV już od kilku lat z powodzeniem znajdują się w czołówce systemów VRF w Europie. GREE GMV to doskonałe parametry pracy, wysoka efektywność i energooszczędność. Szeroki wybów jednostek wewnętrznych i bogaty wachlarz rozwiązań w zakresie sterowania sprawia, że systemy GMV są coraz chętniej wybierane przez polskich instalatorów. Na rynku stale rośnie liczba realizacji z użyciem komercyjnych systemów klimatyzacji GMV od Gree.

Innowacyjne GMV

Długie instalacje

Dla wysokich budynków

Bogata oferta sterowników

Jednostki wewnętrzne GMV

Klimatyzator
kasetonowy 4-stronny GMV


Klimatyzator
kasetonowy Free Match


Klimatyzator
kasetonowy 360° GMV

Klimatyzator
kasetonowy
2-stronny GMV

Klimatyzator
kasetonowy
1-stronny GMV


Klimatyzator ścienny seria B GMV


Klimatyzator
ścienny seria A GMV


Klimatyzator typu Konsola GMV

Klimatyzator przypodłogowo - sufitowy GMV

Klimatyzator
kanałowy niskiego
sprężu seria C GMV

Klimatyzator
kanałowy niskiego
sprężu seria A GMV

Klimatyzator
kanałowy wysokiego
sprężu GMV

Klimatyzator
kanałowy
Fresh Air GMV

Klimatyzator
kanałowy
serii Slim GMV


AHU Kit
dla systemów GMV

Jednostki zewnętrzne GMV


Agregat
GMV6 Modular


Agregat
GMV5 Modular


Agregat
GMV5 Heat Recovery


Agregat
GMV5 Slim


Agregat
GMV5 Mini

Sterowniki


Piloty i sterowniki
Gree GMV

Klimatyzatory MULTI FREE MATCH Gree

Certyfikat Eurovent

Systemy klimatyzacji GMV otrzymały Certyfikat Eurovent wydawany przez EUROVENT CERTIFICATION COMPANY. Certyfikat ten potwierdza spełnienie wysokich wymogów technicznych i jest gwarantem świetnych parametrów pracy urządzeń Gree. Systemy Gree GMV posiadają także certyfikaty Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego.

Kompleksowe systemy klimatyzacji Gree GMV

Czym charakteryzują się systemy VRF?

Układy VRF to rozbudowane instalacje chłodnicze, które stały się prawdziwą rewolucją wśród rozwiązań w technice klimatyzacji komercyjnej. Systemy VRF są układami bardzo zaawansowanymi pod względem technicznym, jak i automatycznym, i pozwalają na obsługę wielkogabarytowych budynków, takich jak duże biurowce, stadiony czy hale rekreacyjne. Ich popularność na naszym rynku stale rośnie, a w Gree dbamy o to, by z roku na rok jeszcze bardziej usprawniać ich efektywność dzięki nowym, ulepszonym rozwiązaniom technologicznym.
Gree oferuje systemy VRF o nazwie własnej – GMV.

Długie instalacje
Łatwe projektowanie

Komercyjne systemy klimatyzacji GMV pozwalają na montaż nawet do 80 jednostek wewnętrznych. Niezwykle dużą elastyczność w projektowaniu zapewniają także możliwości bardzo długich instalacji: różnica wysokości między agregatem zewnętrznym, a jednostką wewnętrzną to nawet 35 pięter (110m)!

Maksymalna odległość między jednostkami wewnętrznymi to 40m, a całkowita długość instalacji sięga nawet 1 km.

Szeroki zakres pracy
grzanie i chłodzenie

Dla systemów klimatyzacji GMV6 agregaty pozwalają na wydajne ogrzewanie nawet przy temp. zewnętrznych sięgających do -30ºC (dla GMV5 to -20ºC). Chłodzenie możliwe jest przy zewnętrznych temperaturach dochodzących do 52ºC (GMV5) i 55ºC (GMV6).

Zakres napięcia roboczego jest bardzo szeroki, przez co GMV5 może wydajnie pracować przy zasilaniu o niestabilnych parametrach.

Ekologia
i energooszczędność

Systemy klimatyzacji GMV gwarantują najwyższą klasę energetyczną A+++, co skutecznie wpływa na oszczędzanie na kosztach bieżących urządzeń, a także stanowi najmniej negatywny wpływ na środowisku. W urządzeniach GMV od Gree zastosowano ekologiczny czynnik chłodniczy R410A.

Agregaty Gree zapewniają tryby oszczędzania energii – w automatycznym trybie redukcja zużycia energii sięga 15%. W trybie wymuszonego oszczędzania możliwa jest redukcja kosztów energii elektrycznej nawet o 20%.

5 lat gwarancji wyłącznie z Autoryzowanym Instalatorem Gree

Pamiętaj, że 5 lat gwarancji na urządzenia Gree może Ci udzielić wyłącznie Autoryzowany Instalator Gree. Pozyskaj namiary na sprawdzone firmy instalacyjne – skontaktuj się z naszym doradcą!

Chcesz zamówić klimatyzator
do mieszkania marki Gree?
Potrzebujesz bespłatnej kalkulacji?
Skontaktuj się z nami!