Oszczędność Ekologia Elegancja i Styl

Nowością roku 2018 w ofercie GREE jest klimatyzator FAIRY, czyli następne urządzenie na polskim rynku pracujące na czynniku ekologicznym R32. Ten stylowy model, dzięki szerokiemu zakresowi mocy chłodniczej, jest
idealnym rozwiązaniem zarówno do biur, sklepów, restauracji, jak i domów, mieszkań i innych budynków użyteczności publicznej.

GREE FAIRY debiut w 2018 mocno wkracza zastępując swoich kolegów działających na starym czynniku

Model FAIRY pozwala na wiele funkcji, które w poprzednich modelach były uznawane jako premium podnosząc ich cenę. Tania Klimatyzacja GREE FAIRY to wiele funkcji za przystępną cenę. 

Odczyt temperatury otoczenia czujnikiem w pilocie. Pilot musi być skierowany w stronę klimatyzatora – funkcja I-Feel
Maksymalne zwiększenie wydajności grzewczej/chłodniczej oraz ilości nawiewanego powietrza by szybko schłodzić lub ogrzać pomieszczenie dzięki funkcji TUBRO Funkcja turbo maksymalne maksymalnie zwiększy wydajności grzewczą i chłodniczą w efekcie strumień powietrza by szybko schłodzić lub ogrzać pomieszczenie. 

Ten klimatyzator może być stosowany bez obaw w domu lub małych mieszkaniach, biurach,  ponieważ samodzielnie się czyści z mikroorganizmów oraz nieprzyjemnych zapachów. Po wyłączeniu urządzenia, które pracowało w trybie chłodzenia lub osuszania wentylator jednostki wewnętrznej pracuje jeszcze kilka minut by osuszyć wymiennik ograniczając rozwój pleśni, mikroorganizmów oraz szkodliwych dla człowieka grzybów. Dzięki jonizacji powietrza skutecznie eliminowane są zanieczyszczenia, wirusy, bakterie, grzyby i nieprzyjemne zapachy mikroorganizmów aby komfort w biurze lub w mieszkaniu był zawsze gwarantowany – funkcja Inteligentne Odszranianie to podstawowa opcja w serii FAIRY.

Karta katalogowa klimatyzatora FAIRY