Klasyczny Wygląd Potężne Możliwości

 Wysoka klasa energetyczna oraz wyjątkowo wydajne działanie sprawiają, że możemy cieszyć się idealnym klimatem ponosząc przy tym niskie koszty energii elektrycznej. Mnogość funkcji, takich jak: możliwość podłączenia sterownika przewodowego, sterowanie ze smartfona przez WiFi, trzy tryby snu, siedem prędkości wentylatora, dwie żaluzje oraz ekstremalnie cicha praca gwarantują precyzyjne dopasowanie pracy urządzenia do potrzeb klienta. Urządzenie ponadto jest w stanie pracować przy ekstremalnych temperaturach zewnętrznych, zarówno w trybie grzania (do -30°C), jak i chłodzenia (52°C).

Charakterystyka i funkcje Gree AMBER:

WiFi – funkcja ta pozwala na obsługę klimatyzatora poprzez telefon/tablet z systemem Android/iOS, dzięki czemu możemy kontrolować pracę klimatyzatora z każdego zakątka domu lub biura. Dzięki aplikacji uzyskujemy dostęp do: zaawansowanego programowania pracy w trybie tygodniowym, redukcji hałasu generowanego przez urządzenie, programowania krzywej snu, oszczędzania energii, ustawień zakresu nawiewu czy funkcji zapobiegania nawiewania powietrza na osoby w pomieszczeniu.

GRZANIE do -30ºC – nowatorska konstrukcja klimatyzatora umożliwia ogrzewanie pomieszczenia aż do temperatury zewnętrznej -30ºC. Dzięki temu Amber Prestige może być jedynym źródłem ciepła. Urządzenie w wersji Standard z możliwością pracy do -22ºC również w polskim klimacie jest w stanie pracować całorocznie na grzaniu. Wyposażenie w dodatkowe grzałki elektryczne sprawia, że praca ta nawet w skrajnych temperaturach jest wydajna i niezawodna. Dwustopniowa sprężarka – wyposażenie modelu Amber Prestige w dwustopniową sprężarkę sprawia, że jego praca jest wyjątkowo wydajna i skuteczna, a zakres temperatur zewnętrznych, w którym urządzenie może pracować jest niespotykanie szeroki. Model ten jako jedyny wykorzystujący R32 posiada dwustopniowe sprężanie czynnika. Poziomy i pionowy ruch żaluzji – aby jeszcze dokładniej kontrolować kierunek nawiewanego powietrza obie wersje modelu Amber posiadają automatyczne żaluzje pionowe i poziome. Pozwala to na osiągnięcie niespotykanie wysokiego komfortu.